26.6.2022  VOKOVICKÉ VRKOČENÍ


Milí sousedé, malí i velcí,

srdečně Vás zveme na 2. ročník Vokovického Vrkočení - hravého odpoledne plného hudby, tvoření, sportování a sousedského tlachání.

Akce se koná v neděli 26.6.2022 od 14 hod na zahradě MŠ Vokovická.

Těšit se můžete na bohatý kulturní program, tvořivé dílničky a sportovní aktivity. K občerstvení je možné zakoupit pivo, limo, kávu, palačinky a buřty.

Vokovické Vrkočení pořádá spolek Vokovínek, z.s. společně s TJ Pupásek, z.s. a MŠ Vokovická. Finančně tuto akci podpořila MČ Praha 6.

13.11.2021    LAMPIONOVÝ PRŮVOD

Je podzim a příroda se chystá na přicházející zimu. Každý rok se chumlá do teplých peřin a zamyká svá dvířka před mrazy a vichry. Skřítek Vokovínek je hlavní klíčník 4 ochránců ze světových stran a každý rok jim přináší 4 klíče na zamknutí přírody. Letos se ale stane pěkná lumpárna a ...... pokud přijdete na lampionový průvod, dozvíte se, jestli se Vokovínkovi podaří zamknout vokovickou přírodu na všechny čtyři západy.

Těšit se můžete na poetický lampionový průvod, kde nás na konci čeká něco doslova nečekaného. Akce potrvá zhruba 1 hodinu, lampiónky, dobrou náladu a teplé oblečení rozhodně sebou.

Průvod se uskuteční 13.11.2021 v 17:00 hodin a bude vycházet z náměstíčka V Středu, Praha 6 - Vokovice.

Akci finančně podpořila MČ Praha 6, které tímto velmi děkujeme.

POZOR: Účast na akci je možná pouze pro osoby splňující aktuálně platná epidemiologická opatření Covid-19!


27.6.2021   VOKOVICKÉ VRKOČENÍ


Milí sousedé,

srdečně Vás zveme na 1. ročník Vokovického Vrkočení - hravého odpoledne plného hudby, tvoření, sportování a sousedského tlachání.

Akce se koná v neděli 27.6.2021 od 14 hod na zahradě MŠ Vokovická.

Těšit se můžete na bohatý kulturní program, tvořivé dílničky a sportovní aktivity. K občerstvení je možné zakoupit pivo, limo, kávu, palačinky a buřty.

Vokovické Vrkočení finančně podpořila MČ Praha 6. Veliký dík patří MŠ Vokovická za poskytnutí krásného zázemí.

Vokovínek, z.s. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!